ZÁPAS
17.10.17 | 1. kolo | Lorenzo Giustino | Alexander Lebedyn | 6-3, 6-1 | Italy F34 | antuka |
ŠTATISTIKY
Lorenzo Giustino | Alexander Lebedyn | |
1. podanie % | 36/59 (61%) | 41/57 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/36 (75%) | 19/41 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/23 (43%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 31/57 (54%) | 22/59 (37%) |
Vyhrané body celkom | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
25.04.96, 27 rokov
11 771 $
25.04.96, 27 rokov
11 771 $
Lorenzo Giustino vs. Alexander Lebedyn - Vzájomné zápasy
17.10.17 | 1. kolo | Lorenzo Giustino | Alexander Lebedyn | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Italy F34 | antuka |
Lorenzo Giustino form & Alexander Lebedyn form
Lorenzo Giustino - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Peter Benjamin Privara | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Keegan Smith | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-70, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Alexander Lebedyn - posledné zápasy
Germany F5 - antuka | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Lynn Max Kempen | -def. | detail zápasu | |
Belgium F1 - antuka | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Raphael Calzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F14 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 1-4, - Alexander Lebedyn - skreč | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Marek Podlesak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
23.05.18 2. kolo | vs. Oleg Dolgosheyev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.18 1. kolo | vs. Andrii Gryniuk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Oleg Dolgosheyev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 0-3, - Alexander Lebedyn - skreč | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Francisco Vittar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Cenoz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Kasper Elsvad | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Qatar F3 - tvrdý | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Riccardo Maiga | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Qatar F2 - tvrdý | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Levente Godry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Cesar Testoni | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Egypt F2 - tvrdý | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Ksenzov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Anurag Nenwani | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - antuka | ||||
14.12.17 1. kolo | vs. Enrique Lopez-Perez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - antuka | ||||
07.12.17 štvrťfinále | vs. Kristian Lozan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.17 2. kolo | vs. Oleg Besednikov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.17 1. kolo | vs. Anton Chekhov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Morocco F6 - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Fernando Bogajo | 6-79, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Morocco F5 - antuka | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F35 - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |