ZÁPAS
28.11.17 | 1. kolo | Lorenzo Gagliardo | Federico Moreno | 2-6, 7-5, 6-3 | Argentina F11 | antuka |
ŠTATISTIKY
Lorenzo Gagliardo | Federico Moreno | |
1. podanie % | 69/95 (73%) | 46/76 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/69 (61%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/26 (65%) | 18/30 (60%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/76 (38%) | 36/95 (38%) |
Vyhrané body celkom | 88/171 (51%) | 83/171 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
Argentina
27.06.00, 23 rokov
15 929 $
27.06.00, 23 rokov
15 929 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lorenzo Gagliardo vs. Federico Moreno - Vzájomné zápasy
28.11.17 | 1. kolo | Lorenzo Gagliardo | Federico Moreno | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Argentina F11 | antuka |
Lorenzo Gagliardo form & Federico Moreno form
Lorenzo Gagliardo - posledné zápasy
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Francisco Pereyra | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Sean Hess | 1-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Mariani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Valente | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andres Medus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Giulio Perego | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Andrea Colombo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Louis Tessa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Artem Avdieiev | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu |
Federico Moreno - posledné zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Agustin Riquelme | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Ignacio Munoz Herrera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Ezequiel Simonit | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pavle Daljev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Wilfredo Gonzalez | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yannick Lenaerts | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 5-4, Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Marco Neubau | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Toulouse - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 7-62, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Frederico Gil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Alvaro Fernandez Horta | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Victor Nunez | 6-3, 4-6, 0-4, - Federico Moreno - skreč | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Victor Nunez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Gerini | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu |