Holandsko
01.07.01, 22 rokov
01.07.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
11.10.00, 23 rokov
11.10.00, 23 rokov
Lodewijk Weststrate vs. Tom Pisane - Vzájomné zápasy
12.11.18 | kvalifik. | Lodewijk Weststrate | Tom Pisane | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Egypt F27 | tvrdý |
Lodewijk Weststrate form & Tom Pisane form
Lodewijk Weststrate - posledné zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Hiroki Sakagawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Alex Kobelt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jurriaan Bol | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Jim Hendrikx | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Felix Einig | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Paardekooper | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 6-73, 6-70 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Pieter De Lange | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Daan Meijer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Sander Jong | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Jurriaan Bol | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lars Johann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Aaron James Williams | 6-2, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Christian Sigsgaard | 7-66, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Den - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Dax Donders | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.06.22 kvalifik. | vs. Florian Broska | 6-73, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Teun Rozenberg | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
01.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Dax Donders | 6-72, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Tom Pisane - posledné zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-76, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Aguiard | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-1, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Lars Johann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mao Poels | 2-6, 6-3, 14-12 | detail zápasu | |
M25 Agadir - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Benito Massacri | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Leo Doukhan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Clement Chidekh | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Vasco Leote Prata | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Simon Freund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Manasov | 7-5, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Albert Roglan | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-2, 6-4 | detail zápasu |