ZÁPAS
16.09.17 | semifinále | Lloyd Glasspool | Finn Bass | 7-61, 6-2 | Great Britain | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lloyd Glasspool | Finn Bass | |
1. podanie % | 39/57 (68%) | 57/93 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/39 (87%) | 37/57 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/18 (56%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 40/93 (43%) | 13/57 (23%) |
Vyhrané body celkom | 84/150 (56%) | 66/150 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 13 | 5 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lloyd Glasspool vs. Finn Bass - Vzájomné zápasy
16.09.17 | semifinále | Lloyd Glasspool | Finn Bass | 7-61, 6-2 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý |
Lloyd Glasspool form & Finn Bass form
Lloyd Glasspool - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Alastair Gray | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Alexander Jhun | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 6-74, 10-1 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Marcus Willis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Tom Hands | 3-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Billy Harris | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.20 2. kolo | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Vasil Kirkov | 6-71, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Rancho - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ann Arbor - tvrdý I. | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. John Mcnally | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.19 3. kolo | vs. Blaz Kavcic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.11.19 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Michael Geerts | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Fort - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
15.10.19 2. kolo | vs. Emilio Gomez | 2-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jonathan Gray | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vancouver Challenger - tvrdý | ||||
15.08.19 3. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Taha Baadi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-75, 4-6 | detail zápasu |
Finn Bass - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 3-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nino Toto | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 6-73, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Axel Garcian | 7-5, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Raphael Vaksmann | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Charles Bertimon | 6-76, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Dax Donders | 7-68, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. David Stevenson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Federico Bondioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. James Davis | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Marcus Walters | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Santoro-Fergusson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Toby Samuel | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Tiran Sanghera | Tiran Sanghera - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gleb Sakharov | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Henry Searle | 7-66, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Freek Van Donselaar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Pudney | 6-2, 6-0 | detail zápasu |