ZÁPAS
31.07.19 | 1. kolo | Ljubomir Celebic | Pavel Shumeiko | 6-1, 6-2 | M15 Novi | antuka |
ŠTATISTIKY
Ljubomir Celebic | Pavel Shumeiko | |
1. podanie % | 22/35 (63%) | 25/49 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/22 (91%) | 15/25 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/13 (69%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 27/49 (55%) | 6/35 (17%) |
Vyhrané body celkom | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ljubomir Celebic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Ljubomir Celebic | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Ljubomir Celebic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
5-1 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ljubomir Celebic | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ljubomir Celebic | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ljubomir Celebic | 3-1 | |
0-0, 40-0 | ||
4-1 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15 | ||
Ljubomir Celebic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
11.10.00, 23 rokov
11.10.00, 23 rokov
Ljubomir Celebic vs. Pavel Shumeiko - Vzájomné zápasy
31.07.19 | 1. kolo | Ljubomir Celebic | Pavel Shumeiko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Novi | antuka |
Ljubomir Celebic form & Pavel Shumeiko form
Ljubomir Celebic - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Lucas Catarina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 5-0, Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 3-0, Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Mike Urbanija | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Karlo Kranic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Kristijan Juhas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 0-2, - Ljubomir Celebic - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Marko Miladinovic | 3-2, - Ljubomir Celebic - skreč | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
04.08.19 finále | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
03.08.19 semifinále | vs. Tom Kocevar-Desman | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.19 štvrťfinále | vs. Maciej Rajski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Pavel Shumeiko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Milan Krnjetin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
05.07.19 štvrťfinále | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Roko Horvat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Pavel Shumeiko - posledné zápasy
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Tomas Lanik | 1-6, - Pavel Shumeiko - skreč | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 0-3, - Pavel Shumeiko - skreč | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-74, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. David Simeonov | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Mert Ramadan | 7-65, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. David Simeonov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Marko Andrejic | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. William Grant | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
17.07.22 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu |