ZÁPAS
11.10.16 | 1. kolo | Ljubomir Celebic | Paul Woerner | 7-5, 6-2 | Croatia F10 | antuka |
ŠTATISTIKY
Ljubomir Celebic | Paul Woerner | |
1. podanie % | 37/59 (63%) | 37/62 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/37 (68%) | 24/37 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/22 (59%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 29/62 (47%) | 21/59 (36%) |
Vyhrané body celkom | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 2 | 6 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ljubomir Celebic vs. Paul Woerner - Vzájomné zápasy
23.03.17 | 2. kolo | Ljubomir Celebic | Paul Woerner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Croatia F3 | antuka |
11.10.16 | 1. kolo | Ljubomir Celebic | Paul Woerner | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Croatia F10 | antuka |
Ljubomir Celebic form & Paul Woerner form
Ljubomir Celebic - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Lucas Catarina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 5-0, Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 3-0, Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Mike Urbanija | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Karlo Kranic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Kristijan Juhas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 0-2, - Ljubomir Celebic - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Marko Miladinovic | 3-2, - Ljubomir Celebic - skreč | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
04.08.19 finále | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
03.08.19 semifinále | vs. Tom Kocevar-Desman | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.19 štvrťfinále | vs. Maciej Rajski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Pavel Shumeiko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Milan Krnjetin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
05.07.19 štvrťfinále | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Roko Horvat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Paul Woerner - posledné zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - skreč | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
04.08.23 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Sami Huurinainen | 6-1, 6-3 | detail zápasu |