ZÁPAS
15.09.19 | 2. kolo kval. | Liran Chen | Yaojie Zeng | 6-3, 2-6, 10-7 | M15 Nanchang | antuka |
ŠTATISTIKY
Čína
25.08.97, 26 rokov
25.08.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
30.01.02, 22 rokov
30.01.02, 22 rokov
Liran Chen vs. Yaojie Zeng - Vzájomné zápasy
15.09.19 | 2. kolo kval. | Liran Chen | Yaojie Zeng | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Nanchang | antuka |
Liran Chen form & Yaojie Zeng form
Liran Chen - posledné zápasy
M15 Nanchang - antuka | ||||
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Weibowen Zou | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Yutian Ji | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Chukang Wang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Sheng Tang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Mungmun Ohmarak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Yaojie Zeng | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Qujing - tvrdý I. | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Zhou Mingzhou | 7-5, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Yifeng Fu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ang Ji | 3-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
28.06.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Bingyu Yu | 2-4, - Liran Chen - skreč | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Yuchen Wu (2000) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Zhao Zhao | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yifeng Fu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Luan - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jiaji Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wuhan - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Wuhan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Ruikai Wang | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
07.01.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
06.01.19 1. kolo kval. | vs. Tsung-Hao Huang | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
01.01.19 1. kolo | vs. Jie Cui | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Thailand F6 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Thailand F5 - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Adrian Andrzejczuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Yaojie Zeng - posledné zápasy
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-66, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Jiayang Dong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Luoyuanxiang Luo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Wenfu Li | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Jeremy Jin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Chun-Ming Yam | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Shaoyun Liu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Zhenxiong Dong | 6-4, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Wenze Li | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Xiaoyu He | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 2-6, 7-65, 6-73 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Shiyou Liu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 2. kolo kval. | vs. Yi Xin Gao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Sergi Mico Fenollar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 6-2, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Shuannon Tricerri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 5-7, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Kevin Chahoud | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Pranash Babu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Marco Franzini | 5-7, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Mauro De Maio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Olivier Rojas | 1-6, 3-6 | detail zápasu |