Izrael
22.12.99, 24 rokov
12 883 $
22.12.99, 24 rokov
12 883 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
16.11.99, 24 rokov
16.11.99, 24 rokov
Lior Goldenberg vs. Nir Vodavoz - Vzájomné zápasy
15.05.17 | 2. kolo kval. | Lior Goldenberg | Nir Vodavoz | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Israel F7 | tvrdý |
07.03.16 | 1. kolo kval. | Nir Vodavoz | Lior Goldenberg | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | Israel F4 | tvrdý |
Lior Goldenberg form & Nir Vodavoz form
Lior Goldenberg - posledné zápasy
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Nir Vodavoz - posledné zápasy
M15 Kfar - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | detail zápasu |