Izrael
22.12.99, 24 rokov
12 883 $
22.12.99, 24 rokov
12 883 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
23.07.88, 35 rokov
23.07.88, 35 rokov
Lior Goldenberg vs. Guy Michelevitz - Vzájomné zápasy
28.04.18 | 2. kolo kval. | Lior Goldenberg | Guy Michelevitz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Israel F5 | tvrdý |
Lior Goldenberg form & Guy Michelevitz form
Lior Goldenberg - posledné zápasy
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Guy Michelevitz - posledné zápasy
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Ross Watson | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ido Zerah | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Omer Touchmair | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Balazs Balassa | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Shahar Elbaz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Marko Vejnovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Aaron Schmid | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Ron Mansdorf | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 3-6 | detail zápasu |