INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Linus Frost vs. Karol Drzewiecki - Vzájomné zápasy
12.06.17 | 1. kolo kval. | Linus Frost | Karol Drzewiecki | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Poland F1 | antuka |
Linus Frost form & Karol Drzewiecki form
Linus Frost - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - skreč | detail zápasu | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | Anze Arh - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oslo - tvrdý I. | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Karol Drzewiecki - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-72, 11-9 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Alex Bancila | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 1-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 4-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
15.08.20 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-3, - Karol Drzewiecki - skreč | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Kamil Gajewski | 6-2, 0-2, - Karol Drzewiecki - skreč | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabrielius Guzauskas | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Alejandro Gomez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu |