INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Libor Salaba vs. Pawel Juszczak - Vzájomné zápasy
17.11.14 | štvrťfinále | Libor Salaba | Pawel Juszczak | 6-3, 7-64 | detail zápasu | Egypt F33 | tvrdý |
20.10.14 | 1. kolo | Libor Salaba | Pawel Juszczak | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Egypt F29 | tvrdý |
Libor Salaba form & Pawel Juszczak form
Libor Salaba - posledné zápasy
Hungary F6 - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Enrique Lopez-Perez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
19.04.17 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.17 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý I. | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Quentin Folliot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F5 - tvrdý | ||||
16.02.17 2. kolo | vs. Gleb Sakharov | 0-6, - Libor Salaba - skreč | detail zápasu | |
15.02.17 1. kolo | vs. Antonio Massara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.17 kvalifik. | vs. Alexei Popyrin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Niccolo Apostolico | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F4 - tvrdý | ||||
08.02.17 1. kolo | vs. Jonas Luetjen | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
01.02.17 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F2 - tvrdý | ||||
27.01.17 štvrťfinále | vs. Romain Barbosa | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.01.17 2. kolo | vs. Patrik Nema | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
24.01.17 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
23.01.17 kvalifik. | vs. Mattias Siimar | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.17 2. kolo kval. | vs. Marco Miceli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
23.11.16 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.16 1. kolo | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Ukraine F5 - tvrdý | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-74, - Libor Salaba - skreč | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
25.08.16 2. kolo | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.16 1. kolo | vs. Nils Brinkman | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
13.08.16 1. kolo kval. | vs. Walter Trusendi | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Trnava Challenger - antuka | ||||
07.08.16 2. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.16 1. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 7-65, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Macedonia F2 - antuka | ||||
30.06.16 2. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.16 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Pawel Juszczak - posledné zápasy
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
02.07.23 finále | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.23 semifinále | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
18.06.23 finále | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.23 štvrťfinále | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | detail zápasu |