ZÁPAS
26.04.17 | 2. kolo | Liam Caruana | Luca Gelhardt | 6-2, 6-2 | Israel F4 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Liam Caruana | Luca Gelhardt | |
1. podanie % | 32/50 (64%) | 31/52 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/32 (69%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/18 (78%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/52 (48%) | 14/50 (28%) |
Vyhrané body celkom | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 6 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Liam Caruana vs. Luca Gelhardt - Vzájomné zápasy
26.04.17 | 2. kolo | Liam Caruana | Luca Gelhardt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Israel F4 | tvrdý |
Liam Caruana form & Luca Gelhardt form
Liam Caruana - posledné zápasy
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
04.03.20 2. kolo | vs. Andrew Harris | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Agustin Velotti | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Hugo Nys | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.20 3. kolo | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.20 2. kolo | vs. Brayden Schnur | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
07.02.20 štvrťfinále | vs. Alex Bolt | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.20 3. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.20 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.20 1. kolo | vs. Jeremy Beale | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
29.01.20 2. kolo | vs. Alex Bolt | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Takuto Niki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
14.01.20 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.01.20 1. kolo | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Houston Challenger - tvrdý | ||||
12.11.19 2. kolo | vs. Ivo Karlovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Mohamed Abdel-Aziz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.19 3. kolo | vs. Blaz Rola | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Gianni Ross | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Roy Smith | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 7-614 | detail zápasu | |
M25 Fayetteville - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Nick Chappell | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Nick Chappell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 0-2, - Liam Caruana - skreč | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Alex Rybakov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Houston - tvrdý | ||||
22.09.19 finále | vs. Hugo Gaston | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.19 semifinále | vs. Alexander Sarkissian | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Luca Gelhardt - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detail zápasu |