ZÁPAS
16.08.17 | 1. kolo | Leon Hoeveler | Torben Steinorth | 6-3, 6-1 | Germany F11 | antuka |
ŠTATISTIKY
Leon Hoeveler | Torben Steinorth | |
1. podanie % | 38/51 (75%) | 29/63 (46%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/38 (68%) | 18/29 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/13 (62%) | 11/34 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 34/63 (54%) | 17/51 (33%) |
Vyhrané body celkom | 68/114 (60%) | 46/114 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
Nemecko
25.12.95, 28 rokov
25.12.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
22.01.99, 25 rokov
22.01.99, 25 rokov
Leon Hoeveler vs. Torben Steinorth - Vzájomné zápasy
16.08.17 | 1. kolo | Leon Hoeveler | Torben Steinorth | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Germany F11 | antuka |
Leon Hoeveler form & Torben Steinorth form
Leon Hoeveler - posledné zápasy
M15 Metzingen - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Moritz Stroebel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.22 2. kolo kval. | vs. Axel Nefve | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Tino Kovacic | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Emil Pristauz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Stijn Pel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Marc Othman Ktiri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Dong Ju Kim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mihailo Savic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 7-68, 7-62 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Ioannis Brokakis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Dhoe | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Raphael Vaksmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Thomas Deschamps | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Thorsten Sollie | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 1-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Krystof Svojgr | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Torben Steinorth - posledné zápasy
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Thibault Frumholz | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-75, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Salazar Martinez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 7-61, 6-75, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Hesselmann | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Keck | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Petr Vojtech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-4, 4-1, Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.22 1. kolo | vs. Florian Broska | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Mark Wallner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 0-6, 6-3, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Leonardo Catani | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Amer Naow | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Aichhorn | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Fred Olivier Schommer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Pascal Meis | 5-7, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Tim Sandkaulen | 4-6, 1-6 | detail zápasu |