ZÁPAS
08.02.19 | štvrťfinále | Leny Mitjana | Clement Tabur | 3-6, 6-3, 7-5 | M15 Grenoble | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Leny Mitjana | Clement Tabur | |
1. podanie % | 63/86 (73%) | 42/85 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/63 (62%) | 29/42 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/23 (70%) | 21/43 (49%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/85 (41%) | 31/86 (36%) |
Vyhrané body celkom | 90/171 (53%) | 81/171 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 3 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Leny Mitjana | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-1 | Clement Tabur | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
1-2 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leny Mitjana | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Leny Mitjana | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Leny Mitjana | 3-4 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Leny Mitjana | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leny Mitjana | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Leny Mitjana | 2-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Leny Mitjana | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leny Mitjana | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leny Mitjana | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Leny Mitjana | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leny Mitjana | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Leny Mitjana | 1-2 | |
0-0, 40-15 | ||
Leny Mitjana | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Leny Mitjana | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Leny Mitjana | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-5 | Clement Tabur | |
0-0, 15-40 | ||
6-5 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Leny Mitjana vs. Clement Tabur - Vzájomné zápasy
08.02.19 | štvrťfinále | Leny Mitjana | Clement Tabur | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Grenoble | tvrdý I. |
Leny Mitjana form & Clement Tabur form
Leny Mitjana - posledné zápasy
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 6-713, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
17.09.21 štvrťfinále | vs. Antoine Bellier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Niklas Schell | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Troyes - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.19 finále | vs. Yannick Mertens | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
09.02.19 semifinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
08.02.19 štvrťfinále | vs. Clement Tabur | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.19 2. kolo | vs. Baptiste Anselmo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Christopher Heyman | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Tim Van Der Horst | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
20.01.19 finále | vs. Artem Dubrivnyy | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.19 semifinále | vs. Niels Lootsma | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.19 štvrťfinále | vs. Yannick Mertens | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.19 2. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.19 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.19 kvalifik. | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cameroon F2 - tvrdý | ||||
06.12.18 štvrťfinále | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Clement Tabur - posledné zápasy
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Houston - antuka | ||||
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Yibing Wu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | detail zápasu |