Nemecko
21.10.91, 32 rokov
21.10.91, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lennart Zynga vs. Johannes Haerteis - Vzájomné zápasy
29.09.14 | 1. kolo | Lennart Zynga | Johannes Haerteis | 6-4, 7-64 | detail zápasu | Germany F14 | koberec |
Lennart Zynga form & Johannes Haerteis form
Lennart Zynga - posledné zápasy
Austria F8 - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo | vs. Marcel Waloch | 6-73, 6-3, 0-3, - Lennart Zynga - skreč | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
10.08.15 kvalifik. | vs. Alexis Gautier | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.15 2. kolo kval. | vs. Felix Andre | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
20.07.15 štvrťfinále | vs. Joris De Loore | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.15 2. kolo | vs. Mats Moraing | Mats Moraing - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.07.15 1. kolo | vs. Florian Lakat | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Belgium F6 - antuka | ||||
13.07.15 2. kolo kval. | vs. Gerald Moretti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.15 kvalifik. | vs. Maxime Hinnisdaels | 4-3, Maxime Hinnisdaels - skreč | detail zápasu | |
13.07.15 1. kolo | vs. Jacob Grills | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.15 2. kolo | vs. Julien Dubail | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Belgium F5 - antuka | ||||
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.15 1. kolo | vs. Florian Lakat | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.15 kvalifik. | vs. Stefan Menichella | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Belgium F1 - antuka | ||||
08.06.15 kvalifik. | vs. Floris Van Den Brink | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.06.15 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.15 1. kolo | vs. Sander Gille | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Seppe Cuypers | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F15 - tvrdý | ||||
13.04.15 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F13 - tvrdý | ||||
30.03.15 kvalifik. | vs. Alexander Babanine | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.03.15 1. kolo | vs. Fatih Taha Erun | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
30.03.15 1. kolo kval. | vs. Panu Virtanen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.03.15 2. kolo | vs. Tomislav Brkic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.15 2. kolo kval. | vs. Alonso Alejandro Delgado | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F12 - tvrdý | ||||
23.03.15 kvalifik. | vs. Daniiar Duldaev | 6-78, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Tolunay Sumer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.15 2. kolo kval. | vs. Daniel Appelgren | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Tunisia F9 - tvrdý | ||||
09.03.15 2. kolo kval. | vs. Vincent Jaensch-Mueller | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.15 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.15 kvalifik. | vs. Tobias Blomgren | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F8 - tvrdý | ||||
02.03.15 1. kolo | vs. Alberto Cammarata | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Johannes Haerteis - posledné zápasy
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
22.06.23 štvrťfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu |