ZÁPAS
19.01.20 | 1. kolo kval. | Lautaro Agustin Falabella | Samuil Konov | 6-74, 6-4, 10-8 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Argentina
19.01.98, 26 rokov
14 764 $
19.01.98, 26 rokov
14 764 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
07.12.02, 21 rokov
07.12.02, 21 rokov
Lautaro Agustin Falabella vs. Samuil Konov - Vzájomné zápasy
19.01.20 | 1. kolo kval. | Lautaro Agustin Falabella | Samuil Konov | 6-74, 6-4, 10-8 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Lautaro Agustin Falabella form & Samuil Konov form
Lautaro Agustin Falabella - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.03.24 štvrťfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 štvrťfinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Elbert Barr | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Brandon Perez | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Segundo Goity Zapico | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 6-71, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu |
Samuil Konov - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Felipe De Dios | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bardia Ziyaei | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Fadi Bidan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Saman Maleki | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. David Fix | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 6-74, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Dominic Ducariu | 5-7, 6-4, 18-20 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 7-62, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | detail zápasu |