INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laurynas Grigelis vs. Miljan Zekic - Vzájomné zápasy
10.11.17 | semifinále | Laurynas Grigelis | Miljan Zekic | 2-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | Morocco F5 | antuka |
29.06.15 | semifinále | Laurynas Grigelis | Miljan Zekic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Romania F7 | antuka |
Laurynas Grigelis form & Miljan Zekic form
Laurynas Grigelis - posledné zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Aqeel Khan | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.21 štvrťfinále | vs. Omar Giacalone | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.21 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
21.04.21 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 finále | vs. Daniel Michalski | 5-7, 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
17.10.20 semifinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.20 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.20 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 finále | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.20 semifinále | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.20 štvrťfinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.20 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.20 1. kolo | vs. Martin Damm | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 finále | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.20 semifinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.20 štvrťfinále | vs. Filip Bergevi | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.20 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
07.03.20 | vs. Pedro Sousa | 6-75, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-66, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.12.19 finále | vs. Manuel Guinard | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Miljan Zekic - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | 0-4, - Miljan Zekic - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | - Miljan Zekic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-72, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-71, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Luca Potenza | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | detail zápasu |