ZÁPAS
21.10.16 | štvrťfinále | Laurynas Grigelis | Carlos Taberner | 4-6, 6-0, 6-3 | Tunisia F28 | antuka |
ŠTATISTIKY
Laurynas Grigelis | Carlos Taberner | |
1. podanie % | 52/96 (54%) | 35/70 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/52 (71%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 21/44 (48%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 34/70 (49%) | 38/96 (40%) |
Vyhrané body celkom | 92/166 (55%) | 74/166 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 7 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laurynas Grigelis vs. Carlos Taberner - Vzájomné zápasy
26.02.19 | 1. kolo | Laurynas Grigelis | Carlos Taberner | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Pau Challenger | tvrdý I. |
21.10.16 | štvrťfinále | Laurynas Grigelis | Carlos Taberner | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F28 | antuka |
14.08.16 | 2. kolo kval. | Carlos Taberner | Laurynas Grigelis | 7-62, 6-0 | detail zápasu | Cordenons Challenger | antuka |
Laurynas Grigelis form & Carlos Taberner form
Laurynas Grigelis - posledné zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Aqeel Khan | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.21 štvrťfinále | vs. Omar Giacalone | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.21 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
21.04.21 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 finále | vs. Daniel Michalski | 5-7, 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
17.10.20 semifinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.20 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.20 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 finále | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.20 semifinále | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.20 štvrťfinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.20 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.20 1. kolo | vs. Martin Damm | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 finále | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.20 semifinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.20 štvrťfinále | vs. Filip Bergevi | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.20 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
07.03.20 | vs. Pedro Sousa | 6-75, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-66, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.12.19 finále | vs. Manuel Guinard | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Carlos Taberner - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu |