ZÁPAS
05.02.20 | 1. kolo | Laurent Lokoli | Austin Rapp | 6-2, 6-2 | M25 Nonthaburi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Laurent Lokoli | Austin Rapp | |
1. podanie % | 31/53 (58%) | 35/52 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/31 (87%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/22 (41%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/52 (50%) | 17/53 (32%) |
Vyhrané body celkom | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dvojchyby | 6 | 1 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Austin Rapp | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Laurent Lokoli | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Austin Rapp | |
0-0 | ||
Laurent Lokoli | 3-1 | |
3-2 | Austin Rapp | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Austin Rapp | |
6-2 |
2 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
1-0 | Austin Rapp | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Austin Rapp | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Laurent Lokoli | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
3-2 | Austin Rapp | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Laurent Lokoli | 4-2 | |
0-0, 15-15 | ||
5-2 | Austin Rapp | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laurent Lokoli vs. Austin Rapp - Vzájomné zápasy
05.02.20 | 1. kolo | Laurent Lokoli | Austin Rapp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Nonthaburi | tvrdý |
Laurent Lokoli form & Austin Rapp form
Laurent Lokoli - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | - | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Austin Rapp - posledné zápasy
M25 Austin - tvrdý | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Las - tvrdý | ||||
06.03.20 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-73, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.02.20 štvrťfinále | vs. Gage Brymer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Connor Farren | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Rancho - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Alexander Sarkissian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Alexander Lebedev | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Ruan Roelofse | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Malibu - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Collin Altamirano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Michael Shabaz | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Fayetteville - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ruan Roelofse | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Claremont - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Logan Smith | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Ruan Roelofse | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Houston - tvrdý | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Hugo Gaston | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.19 štvrťfinále | vs. Lukas Greif | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Connor Farren | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Zachary Svajda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Langford Hills | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Memphis - tvrdý | ||||
15.08.19 štvrťfinále | vs. Ulises Blanch | 1-6, 2-6 | detail zápasu |