Laslo Djere vs. Boris Butulija 24.06.2020

Laslo Djere vs. Boris Butulija 24.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

24.06.201. koloLaslo Djere Boris Butulija 6-1, 6-2 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
Laslo Djere Laslo Djere podáva0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-30
1-0Boris Butulija Boris Butulija podáva
0-0, 0-15, 15-30, 30-30
Laslo Djere Laslo Djere podáva2-0
0-0, 15-0, 40-0
3-0Boris Butulija Boris Butulija podáva
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Laslo Djere Laslo Djere podáva4-0
0-0, 15-15, 40-15
5-0Boris Butulija Boris Butulija podáva
0-0
Laslo Djere Laslo Djere podáva5-1
6-1
2
0-0Boris Butulija Boris Butulija podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-40
Laslo Djere Laslo Djere podáva0-1
0-0, 30-0, 40-15
Laslo Djere Laslo Djere podáva1-1
0-0, 15-15, 15-30
Laslo Djere Laslo Djere podáva1-2
0-0, 15-0, 30-15, 40-15
2-2Boris Butulija Boris Butulija podáva
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP]
Laslo Djere Laslo Djere podáva3-2
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, A-40
4-2Boris Butulija Boris Butulija podáva
0-0, 30-0, 30-15, 30-40, 40-40
Laslo Djere Laslo Djere podáva5-2
0-0, 15-0, 40-15
6-2

Laslo Djere
Srbsko
02.06.95, 25 rokov




80
705
1 965 163 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
04.01.99, 21 rokov






10 570 $
Boris Butulija
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Laslo Djere vs. Boris Butulija - Vzájomné zápasy

24.06.201. koloLaslo DjereBoris Butulija6-1, 6-2 detail zápasu All Lower antuka

Laslo Djere - posledné zápasy

All Lower - antuka
24.06.20
1. kolo
vs. Boris Butulija6-1, 6-2 výhradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Nikola Cacic6-3, 6-3 výhradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Aldin Setkic7-5, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Ergi Kirkin6-2, 6-3 výhradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Goran Zivotic6-0, 6-0 výhradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Mirza Basic1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
13.02.20
2. kolo
vs. Juan Ignacio Londero7-63, 2-6, 1-6 prehradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Francisco Cerundolo6-2, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
Argentina Cordoba - antuka
08.02.20
semifinále
vs. Diego Sebastian Schwartzman1-6, 6-1, 2-6 prehradetail zápasu
07.02.20
štvrťfinále
vs. Juan Ignacio Londero6-75, 6-3, 7-65 výhradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Pedro Martinez Portero6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
20.01.20
1. kolo
vs. Yoshihito Nishioka4-6, 6-3, 2-6, 6-71 prehradetail zápasu
Australia Adelaide - tvrdý
15.01.20
2. kolo
vs. Lloyd Harris6-75, 3-6 prehradetail zápasu
12.01.20
1. kolo
vs. Alexei Popyrin7-63, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
08.01.20
2. kolo
vs. Pierre-Hugues Herbert1-6, 3-6 prehradetail zápasu
07.01.20
1. kolo
vs. Lorenzo Sonego6-1, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
France Paris - tvrdý I.
29.10.19
1. kolo
vs. Alex De Minaur1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Switzerland Basel - tvrdý I.
23.10.19
1. kolo
vs. Filip Krajinovic1-6, 4-6 prehradetail zápasu
USA New York - tvrdý
26.08.19
1. kolo
vs. Miomir Kecmanovic2-6, 1-6, 5-7 prehradetail zápasu
USA Cincinnati - tvrdý
13.08.19
1. kolo
vs. Diego Sebastian Schwartzman6-72, 3-6 prehradetail zápasu
Canada Montreal - tvrdý
05.08.19
1. kolo
vs. Christian Garin2-6, 6-74 prehradetail zápasu
Germany Hamburg - antuka
23.07.19
1. kolo
vs. Filip Krajinovic3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Croatia Umag - antuka
20.07.19
semifinále
vs. Attila Balazs2-6, 4-6 prehradetail zápasu
19.07.19
štvrťfinále
vs. Leonardo Mayer6-4, 6-76, 6-3 výhradetail zápasu
17.07.19
2. kolo
vs. Paolo Lorenzi6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
04.07.19
2. kolo
vs. John Millman3-6, 2-6, 1-6 prehradetail zápasu
02.07.19
1. kolo
vs. Guido Andreozzi3-6, 7-63, 7-63, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom Eastbourne - tráva
26.06.19
2. kolo
vs. Thomas Fabbiano6-75, 6-76 prehradetail zápasu
Germany Halle - tráva
18.06.19
1. kolo
vs. Jan-Lennard Struff4-6, 4-6 prehradetail zápasu
France Paris - antuka
31.05.19
3. kolo
vs. Kei Nishikori4-6, 7-66, 3-6, 6-4, 6-8 prehradetail zápasu

Boris Butulija - posledné zápasy

All Lower - antuka
07.07.20
1. kolo
vs. Matias Zukas3-6, 6-72 prehradetail zápasu
06.07.20
1. kolo
vs. Daniil Savelev7-64, 6-0 výhradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Laslo Djere1-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Aldin Setkic6-2, 3-6, 2-6 prehradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Nikola Cacic4-6, 6-73 prehradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Luka Pavlovic3-6, 1-6 prehradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Viktor Troicki3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
09.10.19
1. kolo
vs. Jose Fco. Vidal Azorin3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
03.10.19
2. kolo
vs. Nicolas Moreno De Alboran1-6, 4-6 prehradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Skander Ben Abdallah6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Ukraine M15 Chornomorsk - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Francesco Bessire5-7, 1-6 prehradetail zápasu
Serbia M15 Zlatibor - antuka
17.09.19
1. kolo
vs. Matija Pecotic2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Bulgaria M15 Varna - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Karlo Kranic1-6, 0-4, - Boris Butulija - skrečprehradetail zápasu
Hungary M15 Szekesfehervar - antuka
02.09.19
kvalifik.
vs. Li-Wie Tan6-75, 6-1, 8-10 prehradetail zápasu
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Vladimir Filip6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Romania M15 Curtea - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Calin Manda0-6, 4-6 prehradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Igor Banicevic4-6, 6-0, 10-7 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Alexandru Cristian Bodnariuk6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Hungary M15 Baja - antuka
16.08.19
štvrťfinále
vs. Corentin Denolly4-6, 1-6 prehradetail zápasu
15.08.19
2. kolo
vs. Samuel Puskar6-3, 7-62 výhradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Fabian Marozsan6-3, 7-63 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Marius Ruzgas2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
24.07.19
1. kolo
vs. Bart Stevens3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Serbia M15 Belgrade - antuka
03.07.19
1. kolo
vs. Quentin Folliot2-6, 2-6 prehradetail zápasu
China M25 Shenzhen - tvrdý
11.06.19
1. kolo
vs. Cheng-Yu Yu6-3, 4-6, 6-75 prehradetail zápasu
Hongkong M25 Hong - tvrdý
04.06.19
kvalifik.
vs. Dusty H. Boyer1-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Ching Wah Wai6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
30.05.19
2. kolo
vs. Alexander Crnokrak0-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.05.19
1. kolo
vs. Min-Kyu Song4-6, 6-4, Min-Kyu Song - skrečvýhradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Hao Yuan Ng2-6, 3-6 prehradetail zápasu
<