ZÁPAS
12.04.16 | 1. kolo | Kevin Krawietz | Christoffer Solberg | 7-62, 6-4 | Tunisia F14 | antuka |
ŠTATISTIKY
Kevin Krawietz | Christoffer Solberg | |
1. podanie % | 44/74 (59%) | 58/83 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/44 (68%) | 32/58 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/30 (37%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 42/83 (51%) | 33/74 (45%) |
Vyhrané body celkom | 83/157 (53%) | 74/157 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kevin Krawietz vs. Christoffer Solberg - Vzájomné zápasy
12.04.16 | 1. kolo | Kevin Krawietz | Christoffer Solberg | 7-62, 6-4 | detail zápasu | Tunisia F14 | antuka |
Kevin Krawietz form & Christoffer Solberg form
Kevin Krawietz - posledné zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Zsombor Piros | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
19.09.20 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.07.20 1. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Tobias Kamke | 6-73, 7-62, 0-3, - Kevin Krawietz - skreč | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Peter Torebko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.06.20 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.20 1. kolo | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
17.08.19 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tráva | ||||
26.06.19 2. kolo | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.19 kvalifik. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
22.06.19 1. kolo kval. | vs. Aldin Setkic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Viktor Troicki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo | vs. Joao Domingues | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
07.04.19 1. kolo kval. | vs. Elias Ymer | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
03.04.19 2. kolo | vs. Nikola Milojevic | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Thomaz Bellucci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo | vs. Daniel Gimeno-Traver | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Marcel Granollers | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.19 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Andria Challenger - koberec | ||||
24.11.18 semifinále | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.18 štvrťfinále | vs. Federico Gaio | 7-64, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
21.11.18 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 6-3, 7-61 | detail zápasu |
Christoffer Solberg - posledné zápasy
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kalmar - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Colin Markes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 6-2, 6-75, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 0-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Beires | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 2-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Garcia Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
21.12.21 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-75, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Saud Alhogbani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Simon Freund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Garv Bahl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Stenberg | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Elmer Moller | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Kevin Suvi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Valdemar Frederik Pape | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 1-6, 7-64, 3-10 | detail zápasu |