ZÁPAS
13.01.15 | 1. kolo | Kenny de Schepper | Santiago Giraldo | 6-2, 6-3 | Auckland | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kenny de Schepper | Santiago Giraldo | |
1. podanie % | 46/64 (72%) | 39/59 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/46 (61%) | 23/39 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/18 (67%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 30/59 (51%) | 24/64 (38%) |
Vyhrané body celkom | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kenny de Schepper vs. Santiago Giraldo - Vzájomné zápasy
11.07.17 | 1. kolo | Santiago Giraldo | Kenny de Schepper | 7-65, 6-4 | detail zápasu | Perugia Challenger | antuka |
13.01.15 | 1. kolo | Kenny de Schepper | Santiago Giraldo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Auckland | tvrdý |
Kenny de Schepper form & Santiago Giraldo form
Kenny de Schepper - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Altug Celikbilek | 7-64, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 7-64, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Strong Kirchheimer | 7-62, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-77, 6-72 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Mae Malige | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Louis Dussin | 6-74, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | Evgeny Karlovskiy - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Martin | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Santiago Giraldo - posledné zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
06.03.20 | vs. Juan Ignacio Londero | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
20.02.20 3. kolo | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 2. kolo | vs. Manuel Sanchez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-0, 4-1, Goncalo Oliveira - skreč | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
15.01.20 3. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.20 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
18.11.19 Rubber 1 | vs. Steve Darcis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.19 3. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-4, - Santiago Giraldo - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Malek Jaziri | 2-0, Malek Jaziri - skreč | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Vivien Cabos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-2, 0-6, 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.19 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 2. kolo kval. | vs. Mischa Zverev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Roberto Marcora | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
18.07.19 3. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 6-4, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.07.19 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
03.07.19 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 6-3, 3-0, Benjamin Bonzi - skreč | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
06.06.19 3. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.19 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 2. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 7-64, 3-0, Gianluca Mager - skreč | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
23.04.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 2-6, 3-4, - Santiago Giraldo - skreč | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
17.04.19 2. kolo | vs. Henri Laaksonen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Houston - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Jordan Thompson | 6-4, 6-71, 5-7 | detail zápasu |