Chorvátsko
23.04.99, 24 rokov
23.04.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
11.03.91, 33 rokov
11.03.91, 33 rokov
Karlo Kranic vs. Philipp Dittmer - Vzájomné zápasy
10.09.19 | kvalifik. | Karlo Kranic | Philipp Dittmer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Varna | antuka |
Karlo Kranic form & Philipp Dittmer form
Karlo Kranic - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Pavle Daljev | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. William Grant | 5-7, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Anthony Turchi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Marko Miladinovic | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Nemanja Subanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aleksa Ciric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Danilo Krunic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Denys Klok | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Cosmin Ontica | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-1, 4-0, Boris Butulija - skreč | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Philipp Dittmer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Rumen Andreev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
26.10.18 | vs. Rowland Phillips | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F25 - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Dane Propoggia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo | vs. Aleksa Daskalovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Philipp Dittmer - posledné zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Volodymyr Zakharov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Karlo Kranic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 0-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. William Ma | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Hasan Ibrahim | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Michael Cech | 5-7, 1-4, - Philipp Dittmer - skreč | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Cheruiyot | 5-7, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Adan Freire Da Silva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Ilia Tarsunov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Boris Fassbender | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lamberti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury De Beer | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Edoardo Lamberti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Florentin Garstenauer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Daniil Strelchenko | 6-74, 5-7 | detail zápasu |