ZÁPAS
26.08.18 | 1. kolo kval. | Karlo Cubelic | Marek Flinner | 6-1, 6-2 | Netherlands F6 | antuka |
ŠTATISTIKY
Nemecko
13.01.98, 26 rokov
17 445 $
13.01.98, 26 rokov
17 445 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
29.12.98, 25 rokov
29.12.98, 25 rokov
Karlo Cubelic vs. Marek Flinner - Vzájomné zápasy
26.08.18 | 1. kolo kval. | Karlo Cubelic | Marek Flinner | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Netherlands F6 | antuka |
Karlo Cubelic form & Marek Flinner form
Karlo Cubelic - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu |
Marek Flinner - posledné zápasy
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Nicholas Nugent | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 0-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Van Nieuwenhove | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Dragos Dima | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Benedict Moerl | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
Italy F8 - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Yannick Lenaerts | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Killian Davanzo | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-1, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Kuerschner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F22 - tvrdý I. | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Quim Sorni Chavarria | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Peter Wootton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hungary F6 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Shem Alexis | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Tim Seibert | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Marvin Rehberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F16 - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F14 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Seroddi | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F5 - tvrdý | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Marko Osmakcic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniel-Andrea Rodriguez-Redondo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Germany F16 - koberec | ||||
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Alexander Mannapov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Rick Staal | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. David Mrazek | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Tom Diederich | 6-75, 2-4, Tom Diederich - skreč | detail zápasu |