ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Karlo Cubelic | Marcus Mansson | 6-4, 6-3 | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Nemecko
13.01.98, 26 rokov
17 445 $
13.01.98, 26 rokov
17 445 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
16.08.95, 28 rokov
16.08.95, 28 rokov
Karlo Cubelic vs. Marcus Mansson - Vzájomné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Karlo Cubelic | Marcus Mansson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
16.07.18 | 2. kolo kval. | Karlo Cubelic | Marcus Mansson | 6-2, 7-60 | detail zápasu | Germany F8 | antuka |
Karlo Cubelic form & Marcus Mansson form
Karlo Cubelic - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu |
Marcus Mansson - posledné zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Jan Zielinski | 7-63, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-2, 6-72, 4-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Almir Nokic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Chahoud | 2-4, - Marcus Mansson - skreč | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Joffrey De Schepper | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oslo - tvrdý I. | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Bart Stevens | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Karl Kiur Saar | 7-65, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Adrian Kohler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sweden F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 0-6, 1-3, - Marcus Mansson - skreč | detail zápasu | |
20.05.18 kvalifik. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sweden F2 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Almir Nokic | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Sweden F1 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Patrik Brydolf | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F6 - tvrdý I. | ||||
18.03.18 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 1-1, - Marcus Mansson - skreč | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Steven Broge | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
France F5 - tvrdý I. | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 4-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
Italy F1 - koberec | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Roberto Marcora | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
11.01.18 2. kolo | vs. Daniel Masur | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.18 1. kolo | vs. Marvin Schaber | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.18 kvalifik. | vs. Jakob Cadonau | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.18 2. kolo kval. | vs. Charly Zick | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.18 1. kolo kval. | vs. Pascal Streit | 6-4, 6-4 | detail zápasu |