ZÁPAS
21.09.20 | 2. kolo kval. | Karl Kiur Saar | Aristotelis Thanos | 7-64, 6-1 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Estónsko
21.04.96, 27 rokov
12 253 $
21.04.96, 27 rokov
12 253 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Grécko
07.04.01, 22 rokov
27 401 $
07.04.01, 22 rokov
27 401 $
Karl Kiur Saar vs. Aristotelis Thanos - Vzájomné zápasy
21.09.20 | 2. kolo kval. | Karl Kiur Saar | Aristotelis Thanos | 7-64, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Karl Kiur Saar form & Aristotelis Thanos form
Karl Kiur Saar - posledné zápasy
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus 2 - tvrdý I. | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Kypson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Gleb Sakharov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. August Ehrnrooth | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Oskar Antinheimo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
02.11.20 kvalifik. | vs. Stefan Loncar | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Luca Potenza | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Anif - antuka | ||||
23.08.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Simon Beaupain | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Vorhemus | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Aristotelis Thanos - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Edas Butvilas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 3-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Eliot Spizzirri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Braden Shick | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Mitchell Harper | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mikhail Gorokhov | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 6-710 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Youssef Labbene | 6-0, 3-1, Youssef Labbene - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Ibrahim Snoussi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Rocco Piatti | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Virgili Berini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Mao | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 7-68, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Matteo Iaquinto | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Tuncay Duran | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Ivanov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 2-6 | detail zápasu |