ZÁPAS
28.07.18 | 1. kolo kval. | Karl Friberg | Vladimir Uzhylovsky | 7-64, 2-1, - skreč | Sopot Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Karl Friberg | Vladimir Uzhylovsky | |
1. podanie % | 38/58 (66%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/38 (71%) | 19/27 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/20 (40%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 17/41 (41%) | 23/58 (40%) |
Vyhrané body celkom | 52/99 (53%) | 47/99 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Karl Friberg | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karl Friberg | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karl Friberg | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Karl Friberg | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Karl Friberg | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40[BP] | ||
Karl Friberg | 6-6 | |
0-0, 4-3, 5-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Karl Friberg | 2-1 | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Karl Friberg vs. Vladimir Uzhylovsky - Vzájomné zápasy
28.07.18 | 1. kolo kval. | Karl Friberg | Vladimir Uzhylovsky | 7-64, 2-1, Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | Sopot Challenger | antuka |
Karl Friberg form & Vladimir Uzhylovsky form
Karl Friberg - posledné zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.11.23 finále | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |
Vladimir Uzhylovsky - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu |