ZÁPAS
29.05.19 | 2. kolo | Karl Friberg | Pavel Shumeiko | 6-2, 6-1 | M15 Irpin | antuka |
ŠTATISTIKY
Karl Friberg | Pavel Shumeiko | |
1. podanie % | 37/52 (71%) | 24/39 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/37 (62%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 25/39 (64%) | 20/52 (38%) |
Vyhrané body celkom | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Karl Friberg | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karl Friberg | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Karl Friberg | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karl Friberg | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karl Friberg | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Karl Friberg | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
11.10.00, 23 rokov
11.10.00, 23 rokov
Karl Friberg vs. Pavel Shumeiko - Vzájomné zápasy
29.05.19 | 2. kolo | Karl Friberg | Pavel Shumeiko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Irpin | antuka |
Karl Friberg form & Pavel Shumeiko form
Karl Friberg - posledné zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.11.23 finále | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |
Pavel Shumeiko - posledné zápasy
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Tomas Lanik | 1-6, - Pavel Shumeiko - skreč | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 0-3, - Pavel Shumeiko - skreč | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-74, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. David Simeonov | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Mert Ramadan | 7-65, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. David Simeonov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Marko Andrejic | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.22 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. William Grant | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu |