ZÁPAS
10.08.15 | 2. kolo kval. | Kareem Allaf | Lawrence Bataljin | 6-1, 6-1 | Tunisia F18 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.05.96, 27 rokov
22.05.96, 27 rokov
Kareem Allaf vs. Lawrence Bataljin - Vzájomné zápasy
10.08.15 | 2. kolo kval. | Kareem Allaf | Lawrence Bataljin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Tunisia F18 | antuka |
Kareem Allaf form & Lawrence Bataljin form
Kareem Allaf - posledné zápasy
M15 Champaign - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Axel Nefve | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Southaven - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Michael Zheng | 2-6, 0-3, - Kareem Allaf - skreč | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Naoki Nakagawa | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Gavin Young | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Connor Bruce | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Edwardsville - tvrdý | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Ozan Baris | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Milavsky | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Adam Neff | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Champaign - tvrdý | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Andrew Fenty | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Horve | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Dallas - tvrdý I. | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 6-77, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irvine - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Andre Ilagan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Ryan Seggerman | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Hudson Rivera | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Miles Jones | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Aurel Ciocanu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Alec Beckley | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-75, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.23 štvrťfinále | vs. Joshua Sheehy | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-2, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 5-7, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Lawrence Bataljin - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu |