Kamil Gajewski vs. Karol Drzewiecki 21.06.2020

Kamil Gajewski vs. Karol Drzewiecki 21.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

21.06.201. koloKamil Gajewski Karol Drzewiecki 2-6, 2-0, - skreč All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
Kamil Gajewski Kamil Gajewski podáva0-0
0-0, 30-30, 40-30, A-40
0-1Karol Drzewiecki Karol Drzewiecki podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Kamil Gajewski Kamil Gajewski podáva1-1
0-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP]
1-2Karol Drzewiecki Karol Drzewiecki podáva
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A
Kamil Gajewski Kamil Gajewski podáva1-3
0-0
1-4Karol Drzewiecki Karol Drzewiecki podáva
0-0, 0-15, 15-30
Kamil Gajewski Kamil Gajewski podáva1-5
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
2-5Karol Drzewiecki Karol Drzewiecki podáva
0-0, 15-0, 15-30, 15-40
2-6
2
Kamil Gajewski Kamil Gajewski podáva0-0
0-0, 15-15, 40-15
1-0Karol Drzewiecki Karol Drzewiecki podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP]
Kamil Gajewski Kamil Gajewski podáva2-0
0-0, 30-0
- skreč

Kamil Gajewski
Poľsko
05.02.95, 25 rokov






11 323 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
01.11.95, 24 rokov




868
14
51 261 $
Karol Drzewiecki
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Kamil Gajewski vs. Karol Drzewiecki - Vzájomné zápasy

21.06.201. koloKamil GajewskiKarol Drzewiecki2-6, 2-0, Karol Drzewiecki - skrečdetail zápasu All Lower antuka

Kamil Gajewski - posledné zápasy

All Lower - antuka
22.06.20
1. kolo
vs. Piotr Grynkowski3-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.06.20
1. kolo
vs. Karol Drzewiecki2-6, 2-0, Karol Drzewiecki - skrečvýhradetail zápasu
Poland M25 Poznan - antuka
20.08.19
kvalifik.
vs. Maciej Rajski1-6, 3-6 prehradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Noah Prehn6-1, 6-74, 10-6 výhradetail zápasu
Poland M15 Koszalin - antuka
06.08.19
1. kolo
vs. Aliaksandr Liaonenka6-76, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Philip Bachmaier3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal M15 Loule - tvrdý
05.03.19
1. kolo kval.
vs. Juan Bautista Otegui2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Poland Poland F6 - antuka
07.08.18
1. kolo
vs. Piotr Matuszewski3-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
Poland Sopot Challenger - antuka
28.07.18
1. kolo kval.
vs. Johannes Haerteis3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Poland Poland F4 - antuka
22.05.18
kvalifik.
vs. Nikolas Lahky6-3, 6-73, 1-6 prehradetail zápasu
21.05.18
2. kolo kval.
vs. Roman Neganov6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Poland Poland F1 - antuka
29.04.18
2. kolo kval.
vs. Benjamin Fitzon2-6, 4-6 prehradetail zápasu
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Bartlomiej Andrzejczak6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Poland Poland F9 - antuka
15.08.17
1. kolo
vs. Artem Smirnov1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Poland Poland F8 - antuka
01.08.17
1. kolo
vs. Maciej Rajski4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Poland Poland F7 - antuka
28.07.17
2. kolo
vs. Colin Van Beem1-6, 6-72 prehradetail zápasu
27.07.17
1. kolo
vs. Krzysztof Gryszczuk6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Poland Poland F6 - antuka
18.07.17
1. kolo
vs. Richard Gabb4-6, 6-0, 4-6 prehradetail zápasu
Poland Poland F4 - antuka
05.07.17
1. kolo
vs. Thibault Cancel5-7, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
Poland Poland F1 - antuka
14.06.17
2. kolo
vs. Zdenek Kolar1-6, 3-6 prehradetail zápasu
13.06.17
1. kolo
vs. Michal Mikula4-6, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F15 - tvrdý
25.04.17
1. kolo
vs. Olexiy Kolisnyk6-72, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F14 - tvrdý
17.04.17
2. kolo kval.
vs. Kristjan Tamm6-74, 6-3, 6-72 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F13 - tvrdý
11.04.17
1. kolo
vs. David Pichler2-6, 3-6 prehradetail zápasu
10.04.17
2. kolo kval.
vs. Edoardo Sardella6-1, 6-2 výhradetail zápasu
10.04.17
kvalifik.
vs. Gregorio Cordonnier6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F34 - tvrdý
24.11.16
2. kolo
vs. Tsung-Hua Yang4-6, 0-6 prehradetail zápasu
23.11.16
1. kolo
vs. Besir Durguti6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F33 - tvrdý
18.11.16
štvrťfinále
vs. Kacper Zuk6-72, 3-6 prehradetail zápasu
17.11.16
2. kolo
vs. Szymon Walkow6-4, 6-76, 6-2 výhradetail zápasu

Karol Drzewiecki - posledné zápasy

All Lower - antuka
21.06.20
1. kolo
vs. Kamil Gajewski6-2, 0-2, - Karol Drzewiecki - skrečprehradetail zápasu
USA M25 Naples - antuka
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Gabrielius Guzauskas4-6, 6-2, 7-10 prehradetail zápasu
USA M25 Palm - antuka
04.02.20
1. kolo kval.
vs. Jaume Pla Malfeito4-6, 3-6 prehradetail zápasu
USA M25 Weston - antuka
28.01.20
2. kolo kval.
vs. Michael Zhu2-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
28.01.20
kvalifik.
vs. Alejandro Gomez5-7, 3-6 prehradetail zápasu
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Filip Bergevi6-3, 6-2 výhradetail zápasu
USA M25 Rancho - tvrdý
14.01.20
1. kolo kval.
vs. Austin Rapp6-4, 6-4 výhradetail zápasu
14.01.20
kvalifik.
vs. Facundo Diaz Acosta2-6, 4-6 prehradetail zápasu
USA M25 Los - tvrdý
08.01.20
1. kolo
vs. Facundo Diaz Acosta3-6, 3-6 prehradetail zápasu
07.01.20
1. kolo kval.
vs. Alec Adamson6-1, 7-64 výhradetail zápasu
07.01.20
kvalifik.
vs. Isaiah Strode6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Finland Helsinki Challenger - tvrdý I.
11.11.19
kvalifik.
vs. Jaroslav Pospisil4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
31.10.19
2. kolo
vs. Mattia Bellucci6-3, 6-75, 3-6 prehradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Andrej Glvac7-5, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom Glasgow Challenger - tvrdý I.
18.09.19
2. kolo
vs. Mirza Basic4-6, 3-6 prehradetail zápasu
17.09.19
1. kolo
vs. Hugo Grenier6-3, 5-7, 6-2 výhradetail zápasu
16.09.19
kvalifik.
vs. Scott Duncan5-7, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
Poland Szczecin Challenger - antuka
10.09.19
1. kolo
vs. Ivan Gakhov2-6, 6-75 prehradetail zápasu
Poland M25 Poznan - antuka
20.08.19
kvalifik.
vs. Filip Kolasinski7-5, 5-7, 10-12 prehradetail zápasu
Germany Meerbusch Challenger - antuka
12.08.19
kvalifik.
vs. Ricardo Ojeda Lara1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Davide Pozzi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
21.01.19
kvalifik.
vs. Ryan Peniston6-74, 3-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - tvrdý I.
11.11.18
finále
vs. Jonas Forejtek6-3, 6-4 výhradetail zápasu
10.11.18
semifinále
vs. Maciej Rajski4-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
09.11.18
štvrťfinále
vs. Petr Nouza6-3, 6-4 výhradetail zápasu
08.11.18
2. kolo
vs. Michael Vrbensky7-5, 7-65 výhradetail zápasu
07.11.18
1. kolo
vs. Michal Selecky6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - koberec
01.11.18
2. kolo
vs. Michal Selecky4-6, 6-2, 6-76 prehradetail zápasu
31.10.18
1. kolo
vs. Aslan Karatsev6-2, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.18
kvalifik.
vs. Amadatus Admiraal6-2, 7-68 výhradetail zápasu
<