USA
09.04.97, 26 rokov
12 832 $
09.04.97, 26 rokov
12 832 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
16.05.94, 29 rokov
16.05.94, 29 rokov
Kalman L. Boyd vs. Matt Mcbride - Vzájomné zápasy
27.06.16 | 1. kolo kval. | Kalman L. Boyd | Matt Mcbride | 6-2, 7-5 | detail zápasu | USA F23 | tvrdý |
Kalman L. Boyd form & Matt Mcbride form
Kalman L. Boyd - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. John Sperle | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Leo Matthysen | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Cayetano March | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sean Cuenin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Toby Samuel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Luc Koenig | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Matthis Ross | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Phillip Jordan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 7-5, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Kreynes | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.23 finále | vs. Alexis Gautier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Filip Peliwo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Christian Oliveira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Mitchell Johnson | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Matt Mcbride - posledné zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.02.20 2. kolo kval. | vs. David Volfson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Ricardo David Mayagoitia | 7-65, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Michel Vernier | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Toby D. Boyer | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Yeudy Villar | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.19 kvalifik. | vs. Tennyson Whiting | 6-75, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 4-6, - Matt Mcbride - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ricardo David Mayagoitia | 6-75, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Matias Pomar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Agustin Maria Gascia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Alejandro Mendoza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Mousheg Hovhannisyan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-3, 1-0, Ren Nakamura - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
USA F28 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Uros Petronijevic | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
USA F27 - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Kevin Lam | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Arturs Lazdins | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
20.05.18 kvalifik. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Uganda F3 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Sylvester Emmanuel | 6-0, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Uganda F2 - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 6-4, 6-710 | detail zápasu | |
Uganda F1 - antuka | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Dariusz Lipka | 3-6, 0-6 | detail zápasu |