ZÁPAS
14.05.18 | 1. kolo | Kaichi Uchida | Chan-Yeong Oh | 6-1, 6-4 | Busan Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kaichi Uchida | Chan-Yeong Oh | |
1. podanie % | 25/42 (60%) | 31/61 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/25 (76%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/17 (47%) | 9/30 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/61 (57%) | 15/42 (36%) |
Vyhrané body celkom | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esá | 3 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Chan-Yeong Oh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kaichi Uchida | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Chan-Yeong Oh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kaichi Uchida | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Chan-Yeong Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Chan-Yeong Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Kaichi Uchida | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Chan-Yeong Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Kaichi Uchida | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Chan-Yeong Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kaichi Uchida | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Chan-Yeong Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Chan-Yeong Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kaichi Uchida | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Chan-Yeong Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kaichi Uchida vs. Chan-Yeong Oh - Vzájomné zápasy
14.05.18 | 1. kolo | Kaichi Uchida | Chan-Yeong Oh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Busan Challenger | tvrdý |
Kaichi Uchida form & Chan-Yeong Oh form
Kaichi Uchida - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Martin Antonio Vergara Del Puerto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 7-5, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 7-64, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-66, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Christian Langmo | 7-66, 0-6, 6-0 | detail zápasu |
Chan-Yeong Oh - posledné zápasy
M25 Changwon - tvrdý | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Dominik Palan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Hong Chung | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Chan Hee Han | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Dae Han Kim | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Seon Yong Han | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hong Chung | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Jaesung Choe | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Issei Okamura | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Dong Geon Kim | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Dabin Yoon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Suk Hyun Choo | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Young Seok Lee | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Min Seong Kim | 6-0, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Hyung-Chan Lim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
23.08.18 štvrťfinále | vs. Hong Chung | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.18 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Yuichi Ito | 6-73, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Yecong He | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Ching-Mou Yu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
15.06.18 štvrťfinále | vs. Yunseong Chung | 6-73, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Hong Chung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.18 2. kolo | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Sang-Yuop Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Minjong Park | 6-3, 2-6, 4-1, Minjong Park - skreč | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Tae-Woo Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo | vs. Ku Keon Kang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
14.05.18 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 1-6, 4-6 | detail zápasu |