Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
19.06.93, 30 rokov
19.06.93, 30 rokov
Kacper Zuk vs. Vadym Zrazhevskyy - Vzájomné zápasy
27.03.17 | 2. kolo kval. | Kacper Zuk | Vadym Zrazhevskyy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Egypt F11 | tvrdý |
Kacper Zuk form & Vadym Zrazhevskyy form
Kacper Zuk - posledné zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 štvrťfinále | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detail zápasu |
Vadym Zrazhevskyy - posledné zápasy
Ukraine F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F5 - antuka | ||||
04.09.17 kvalifik. | vs. Edoardo Lamberti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mykhaylo Veselov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Mykola Yeremeiev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F21 - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Andrea Borroni | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F20 - tvrdý | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F19 - tvrdý | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Worku | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Michail Pervolarakis | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 5-7, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Wilfredo Gonzalez | 6-2, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detail zápasu |