Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.05.99, 24 rokov
14.05.99, 24 rokov
Kacper Zuk vs. Sergey Bolotov - Vzájomné zápasy
08.07.18 | 1. kolo kval. | Kacper Zuk | Sergey Bolotov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Georgia F1 | antuka |
Kacper Zuk form & Sergey Bolotov form
Kacper Zuk - posledné zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 štvrťfinále | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detail zápasu |
Sergey Bolotov - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Nikita Volonski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 5-7, 3-4, - Sergey Bolotov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.21 2. kolo kval. | vs. Omar Fields | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Amirhosein Kepadkho | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Danil Spasibo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Sviatoslav Lutkovskii | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Tomohiro Masabayashi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 4-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Alexander Stepin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-4, - Sergey Bolotov - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 7-65 | detail zápasu |