ZÁPAS
14.02.20 | semifinále | Kacper Zuk | Patrik Niklas-Salminen | 6-4, 6-75, 6-3 | M25 Barnstaple | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Kacper Zuk | Patrik Niklas-Salminen | |
1. podanie % | 53/86 (62%) | 66/91 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 45/53 (85%) | 43/66 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 22/33 (67%) | 16/25 (64%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 32/91 (35%) | 19/86 (22%) |
Vyhrané body celkom | 99/177 (56%) | 78/177 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 11 | 13 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Kacper Zuk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kacper Zuk | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kacper Zuk | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-2 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0 | ||
Kacper Zuk | 4-3 | |
5-3 | Patrik Niklas-Salminen | |
Kacper Zuk | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kacper Zuk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Kacper Zuk | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
1-3 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Kacper Zuk | 1-4 | |
0-0, 15-0 | ||
2-4 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0 | ||
Kacper Zuk | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kacper Zuk | 4-5 | |
0-0 | ||
Kacper Zuk | 6-6 | |
0-0, 1-1, 1-2, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
Kacper Zuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kacper Zuk | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0 | ||
Kacper Zuk | 3-1 | |
0-0, 30-15 | ||
4-1 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kacper Zuk | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-2 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0 | ||
Kacper Zuk | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kacper Zuk vs. Patrik Niklas-Salminen - Vzájomné zápasy
14.02.20 | semifinále | Kacper Zuk | Patrik Niklas-Salminen | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | M25 Barnstaple | tvrdý I. |
Kacper Zuk form & Patrik Niklas-Salminen form
Kacper Zuk - posledné zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 štvrťfinále | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detail zápasu |
Patrik Niklas-Salminen - posledné zápasy
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
20.05.22 štvrťfinále | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Peetu Pohjola | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Billy Blaydes | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Henry Patten | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Joe Misrahi | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
19.01.22 2. kolo | vs. David Poljak | 6-73, 7-65, 6-74 | detail zápasu | |
18.01.22 1. kolo | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Jan Choinski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Kareem Allaf | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Dominik Palan | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-76, 7-60, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.11.21 štvrťfinále | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-73 | detail zápasu |