ZÁPAS
15.02.20 | finále | Kacper Zuk | Christopher Heyman | 7-63, 6-3 | M25 Barnstaple | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Kacper Zuk | Christopher Heyman | |
1. podanie % | 36/59 (61%) | 59/72 (82%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/36 (83%) | 39/59 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/23 (74%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 2/9 (22%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/72 (39%) | 12/59 (20%) |
Vyhrané body celkom | 75/131 (57%) | 56/131 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 13 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Kacper Zuk | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Christopher Heyman | |
Kacper Zuk | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Christopher Heyman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kacper Zuk | 3-3 | |
0-0, 0-15 | ||
3-4 | Christopher Heyman | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kacper Zuk | 4-4 | |
0-0, 0-15 | ||
4-5 | Christopher Heyman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Kacper Zuk | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-6 | Christopher Heyman | |
0-0 | ||
Kacper Zuk | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Kacper Zuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Kacper Zuk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Christopher Heyman | |
0-0 | ||
Kacper Zuk | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40 | ||
4-1 | Christopher Heyman | |
0-0 | ||
Kacper Zuk | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Kacper Zuk | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Christopher Heyman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kacper Zuk vs. Christopher Heyman - Vzájomné zápasy
15.02.20 | finále | Kacper Zuk | Christopher Heyman | 7-63, 6-3 | detail zápasu | M25 Barnstaple | tvrdý I. |
Kacper Zuk form & Christopher Heyman form
Kacper Zuk - posledné zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 štvrťfinále | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detail zápasu |
Christopher Heyman - posledné zápasy
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.22 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.22 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 4-1, Philip Sekulic - skreč | detail zápasu | |
M25 Den - antuka | ||||
01.07.22 štvrťfinále | vs. Michiel De Krom | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.06.22 2. kolo | vs. Olivier Rojas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Jip Van Assendelft | 6-76, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
17.06.22 štvrťfinále | vs. Chris Rodesch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 6-2, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Harold Huens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
12.06.22 finále | vs. Damien Wenger | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.22 štvrťfinále | vs. Gabriel Donev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.22 semifinále | vs. Lorenzo Claverie | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.22 2. kolo | vs. Simon Beaupain | Simon Beaupain - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
29.04.22 štvrťfinále | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.04.22 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
04.04.22 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 4-6 | detail zápasu |