Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
08.07.97, 26 rokov
08.07.97, 26 rokov
Justin Roberts vs. Sahil Gaware - Vzájomné zápasy
13.06.16 | 2. kolo kval. | Justin Roberts | Sahil Gaware | 6-4, 6-2 | detail zápasu | USA F19 | antuka |
Justin Roberts form & Sahil Gaware form
Justin Roberts - posledné zápasy
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Vishwa Aduru | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Aman Sharma | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Andres Andrade | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-75, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Noah Thurner | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Philip Sekulic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Yannik Rahman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Laval - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Preston Brown | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Axel Nefve | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Sahil Gaware - posledné zápasy
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.21 2. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 7-5, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Tanik Gupta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. William Nolan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Kibet Yego | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Artur Soghoyan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Alberto Cammarata | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Christos Avraam | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Ali Zaghloul | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrei Sokolov | 6-0, Andrei Sokolov - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ahmed Mounir | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Youssef Omar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Aly Shokeir | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Christos Avraam | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu |