ZÁPAS
09.09.17 | semifinále | Jurgen Zopp | Oscar Otte | 3-6, 7-5, 6-3 | Alphen Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Jurgen Zopp | Oscar Otte | |
1. podanie % | 47/73 (64%) | 69/99 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/47 (77%) | 48/69 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/26 (58%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 40/99 (40%) | 22/73 (30%) |
Vyhrané body celkom | 91/172 (53%) | 81/172 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jurgen Zopp | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jurgen Zopp | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jurgen Zopp | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jurgen Zopp | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Jurgen Zopp | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jurgen Zopp | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jurgen Zopp | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jurgen Zopp | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jurgen Zopp | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jurgen Zopp | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Jurgen Zopp | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jurgen Zopp | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jurgen Zopp | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jurgen Zopp | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Oscar Otte | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jurgen Zopp | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jurgen Zopp vs. Oscar Otte - Vzájomné zápasy
17.10.18 | 1. kolo | Oscar Otte | Jurgen Zopp | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Stockholm | tvrdý I. |
15.10.18 | kvalifik. | Oscar Otte | Jurgen Zopp | 6-3, 7-62 | detail zápasu | ||
20.06.18 | 2. kolo | Oscar Otte | Jurgen Zopp | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Ilkley Challenger | tráva |
09.09.17 | semifinále | Jurgen Zopp | Oscar Otte | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Alphen Challenger | antuka |
Jurgen Zopp form & Oscar Otte form
Jurgen Zopp - posledné zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Clement Mainguy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.20 kvalifik. | vs. Lewie Lane | 7-63, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 7-64, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Artem Smirnov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
L'Aquila Challenger - antuka | ||||
22.08.19 3. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.08.19 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo | vs. Tom Jomby | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
06.08.19 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
02.08.19 3. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
24.07.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
21.07.19 finále | vs. Bogdan Bobrov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Georgii Kravchenko | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.19 1. kolo | vs. Andrey Uvarov | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-72, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Halys | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
15.06.19 1. kolo kval. | vs. Aljaz Bedene | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Paul Jubb | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yannick Maden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
10.05.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
16.04.19 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Oscar Otte - posledné zápasy
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
29.06.23 kvalifik. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Turin Challenger - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | detail zápasu |