Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
05.08.95, 28 rokov
05.08.95, 28 rokov
Junior A. Ore vs. Alejo Michaux - Vzájomné zápasy
26.06.17 | 2. kolo kval. | Junior A. Ore | Alejo Michaux | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Egypt F18 | tvrdý |
Junior A. Ore form & Alejo Michaux form
Junior A. Ore - posledné zápasy
Ambato Challenger - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Patrick Kypson | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Sevilla | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
04.08.20 1. kolo | vs. George Goldhoff | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. James Cerretani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Tobias Sonne | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Ricardo Pabon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Boris Arias | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Perry Gregg | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Tyler Mercier | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Alex Theiler | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Brandon Perez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Tyler Zink | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 7-5, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Cleeve Harper | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. David Metz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 6-7 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Patrick Daciek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Ryan Shane | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Cleeve Harper | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Sean Burnette | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Ryan Shane | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
27.06.20 1. kolo | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Armindo Junior Nhavene | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Alejo Michaux - posledné zápasy
Argentina F6 - antuka | ||||
17.09.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Felix Arroyo Viglino | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Lucas Farfan | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Francisco Bastias | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F10 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Marcos Felice | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bacella | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F8 - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Agustin Ozcoidi | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zaidman | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F19 - tvrdý | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Yehya Ismail | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F18 - tvrdý | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Junior A. Ore | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Davide Innocenti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F22 - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Oliver Casey | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F21 - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Pablo Belda | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ben Strauber | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Tamir | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Chile F8 - antuka | ||||
19.12.16 1. kolo kval. | vs. Mauricio Alvarez-Guzman | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chile F6 - antuka | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Christopher Von Kruger | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bolivia F3 - antuka | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Federico Coria | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Linarez | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Ignacio Gonzales Borghi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.16 kvalifik. | vs. Leonardo Sprovieri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. German Delcanto | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Matheus Comunello | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Argentina F13 - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 6-0, 7-61 | detail zápasu |