ZÁPAS
02.02.20 | 1. kolo kval. | Jung-Woong Na | Yuttana Charoenphon | 6-0, 6-1 | M25 Nonthaburi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Jung-Woong Na | Yuttana Charoenphon | |
1. podanie % | 21/37 (57%) | 30/42 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/21 (90%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/16 (63%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/42 (60%) | 8/37 (22%) |
Vyhrané body celkom | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Thajsko
14.08.00, 23 rokov
13 402 $
14.08.00, 23 rokov
13 402 $
Jung-Woong Na vs. Yuttana Charoenphon - Vzájomné zápasy
02.02.20 | 1. kolo kval. | Jung-Woong Na | Yuttana Charoenphon | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M25 Nonthaburi | tvrdý |
Jung-Woong Na form & Yuttana Charoenphon form
Jung-Woong Na - posledné zápasy
M25 Anseong - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jae Myeong Lee | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jae Hwan Kim | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Young Seok Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Young Seok Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Yongjun Shim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Seon Yong Han | 6-3, 6-77, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Cheong-Eui Kim | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Jirat Navasirisomboon | 2-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Soichiro Moritani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Runhao Hua | 2-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Minjong Park | 1-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Young Seok Lee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Seong-Gook Oh | 6-3, 5-7, 2-4, - Jung-Woong Na - skreč | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Cheong-Eui Kim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Seungri Choi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo | vs. Tae-Woo Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 7-5, 4-6, 0-3, - Jung-Woong Na - skreč | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Seong Taek Im | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Jean Thirouin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
09.06.19 finále | vs. Seong Chan Hong | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Yuttana Charoenphon - posledné zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Lim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Thanapet Chanta | 3-6, 1-4, - Yuttana Charoenphon - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-4, 2-1, Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Chase Ferguson | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Grigoriy Lomakin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Sheng Tang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 4-6, 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Maximus Jones | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Pol Wattanakul | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mungmun Ohmarak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Nakagawa | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Ko Suzuki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.02.23 | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.02.23 Rubber 1 | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 5-2, Thomas Fancutt - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 4-6, 5-7 | detail zápasu |