Fínsko
03.10.96, 27 rokov
03.10.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
21.01.01, 23 rokov
21.01.01, 23 rokov
Julius Kaverinen vs. Peetu Pohjola - Vzájomné zápasy
03.08.15 | 1. kolo kval. | Julius Kaverinen | Peetu Pohjola | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Finland F1 | antuka |
Julius Kaverinen form & Peetu Pohjola form
Julius Kaverinen - posledné zápasy
USA F31 - antuka | ||||
02.11.15 | vs. Ognjen Samardzic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Peter Sillanpaa | 7-66, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.15 kvalifik. | vs. Ville-Petteri Ahti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Sami Huurinainen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Yuqing Ning | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
19.08.13 kvalifik. | vs. Mika Julin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.13 1. kolo | vs. Andre Gaspar Murta | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.13 1. kolo kval. | vs. Henrik Sinkko | 0-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Piercarlo Bianciardi Salcido Bianciardi | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
05.08.13 kvalifik. | vs. Verneri Tuomi | 7-65, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Kasparas Zemaitelis | 6-3, 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Peetu Pohjola - posledné zápasy
M15 Valencia - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Belda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Harold Van Raemdonck | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Cuenin | 7-64, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Enmanuel Munoz | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 6-1, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Axel Herberg | 6-3, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Merino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Mikel Martinez | 6-2, 6-77, 6-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. David De Hoyos Rodriguez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Facundo Bermejo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Aleksander Orlikowski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Wojciech Marek | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Veikkolainen Jansson | 2-6, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-2, 6-2 | detail zápasu |