ZÁPAS
17.09.18 | 2. kolo kval. | Julian Cundom | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 6-3 | Bolivia F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Argentina
10.04.01, 22 rokov
10.04.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
23.06.00, 23 rokov
20 097 $
23.06.00, 23 rokov
20 097 $
Julian Cundom vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos - Vzájomné zápasy
21.08.23 | 1. kolo kval. | Julian Cundom | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-66, 7-63 | detail zápasu | M15 Sao | antuka |
16.08.23 | 1. kolo | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | Julian Cundom | 7-65, 7-5 | detail zápasu | M15 Belem | tvrdý |
01.11.22 | kvalifik. | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | Julian Cundom | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | M15 Santa | antuka |
18.10.22 | 1. kolo | Julian Cundom | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-64, 6-3 | detail zápasu | M15 Cochabamba | antuka |
17.09.18 | 2. kolo kval. | Julian Cundom | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Bolivia F2 | antuka |
Julian Cundom form & Paulo Andre Saraiva Dos Santos form
Julian Cundom - posledné zápasy
M15 Punta - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Leandro Roselli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Felipe De Dios | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matias Penaranda | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Zamora | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Estevez | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Gino Romano | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Giudici | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Zeitune | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 7-63, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Lucca Guercio | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Luis Britto | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Valentin Basel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Fortes | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 4-6, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gaston Corrales | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Paulo Andre Saraiva Dos Santos - posledné zápasy
M25 Feira - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Julian Marot | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Joel Angel Lucero | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Brian Lempert | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Peter Bertran | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-75, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 štvrťfinále | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-4, - Paulo Andre Saraiva Dos Santos - skreč | detail zápasu | |
11.11.23 2. kolo | vs. Peter Bertran | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Miles Jones | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Wilson Leite | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Julian Cundom | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 7-62, 0-6, 7-5 | detail zápasu |