Argentina
14.04.97, 26 rokov
14.04.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Julian Caceres vs. Ignacio Carou - Vzájomné zápasy
21.09.15 | kvalifik. | Julian Caceres | Ignacio Carou | 6-4, 7-63 | detail zápasu | Argentina F13 | antuka |
Julian Caceres form & Ignacio Carou form
Julian Caceres - posledné zápasy
Argentina F14 - antuka | ||||
28.09.15 2. kolo kval. | vs. Enzo Do Porto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Ignacio Agustin Blanco Perez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F13 - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Sasha Supruniuk | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Tomas Rengel Sierra | 2-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.15 1. kolo | vs. Matias Zukas | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.15 kvalifik. | vs. Ignacio Carou | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Argentina F7 - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Arus | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Cordoba Challenger - antuka | ||||
18.10.14 1. kolo kval. | vs. Luis Federico Nani | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F17 - antuka | ||||
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Nahum Gomez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F16 - antuka | ||||
01.09.14 2. kolo kval. | vs. Mauricio Perez Mota | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Matias Ezequiel Vitola | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Argentina F15 - antuka | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F18 - antuka | ||||
09.09.13 1. kolo kval. | vs. Agustin Ozcoidi | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Ignacio Carou - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 štvrťfinále | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jasel Beltre | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu |