ZÁPAS
20.07.17 | 2. kolo | Jules Okala | Yurii Dzhavakian | 6-2, 3-6, 6-3 | Turkey F26 | antuka |
ŠTATISTIKY
Jules Okala | Yurii Dzhavakian | |
1. podanie % | 47/86 (55%) | 55/89 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/47 (74%) | 31/55 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/39 (46%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 43/89 (48%) | 33/86 (38%) |
Vyhrané body celkom | 96/175 (55%) | 79/175 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 2 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jules Okala vs. Yurii Dzhavakian - Vzájomné zápasy
31.01.20 | štvrťfinále | Jules Okala | Yurii Dzhavakian | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
20.07.17 | 2. kolo | Jules Okala | Yurii Dzhavakian | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Turkey F26 | antuka |
08.02.16 | 2. kolo kval. | Jules Okala | Yurii Dzhavakian | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | Egypt F4 | tvrdý |
Jules Okala form & Yurii Dzhavakian form
Jules Okala - posledné zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
M25 Cancun - tvrdý | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Blumenau Challenger - antuka | ||||
10.01.22 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.21 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.21 semifinále | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.21 štvrťfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.21 2. kolo | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - skreč | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.02.20 štvrťfinále | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.20 semifinále | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Yurii Dzhavakian - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 7-63, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Vadym Ursu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Federico Bondioli | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Yousef Khamis | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Thomas Drayton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Yuquan Jin | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zekai Li | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evgeny Donskoy | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-74, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Millen Hurrion | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Julian Desousa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Fabio Nestola | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Jiri Barnat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Grigory Shebekin | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Vadym Ursu | 7-62, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Bor Artnak | 6-4, 7-5 | detail zápasu |