ZÁPAS
19.07.19 | štvrťfinále | Jules Okala | Orlando Luz | 6-3, 6-1 | M25+H Kassel | antuka |
ŠTATISTIKY
Jules Okala | Orlando Luz | |
1. podanie % | 35/60 (58%) | 37/55 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/35 (74%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/25 (52%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 30/55 (55%) | 21/60 (35%) |
Vyhrané body celkom | 69/115 (60%) | 46/115 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jules Okala | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Jules Okala | 0-3 | |
0-0, 15-0 | ||
1-3 | Orlando Luz | |
0-0 | ||
Jules Okala | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jules Okala | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Orlando Luz | |
6-3 |
2 | ||
Jules Okala | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jules Okala | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Jules Okala | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Orlando Luz | |
Jules Okala | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jules Okala vs. Orlando Luz - Vzájomné zápasy
28.07.19 | finále | Orlando Luz | Jules Okala | 6-0, 7-5 | detail zápasu | M25 Troyes | antuka |
19.07.19 | štvrťfinále | Jules Okala | Orlando Luz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M25+H Kassel | antuka |
01.06.18 | štvrťfinále | Jules Okala | Orlando Luz | 7-62, 6-3 | detail zápasu | Romania F2 | antuka |
Jules Okala form & Orlando Luz form
Jules Okala - posledné zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
M25 Cancun - tvrdý | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Blumenau Challenger - antuka | ||||
10.01.22 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.21 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.21 semifinále | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.21 štvrťfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.21 2. kolo | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - skreč | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.20 štvrťfinále | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Orlando Luz - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detail zápasu |