ZÁPAS
18.10.17 | 2. kolo | Jules Okala | Hugo Gaston | 7-64, 7-64 | France F24 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Jules Okala | Hugo Gaston | |
1. podanie % | 60/102 (59%) | 48/79 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 46/60 (77%) | 30/48 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/42 (48%) | 19/31 (61%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 30/79 (38%) | 36/102 (35%) |
Vyhrané body celkom | 96/181 (53%) | 85/181 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 4 | 5 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jules Okala vs. Hugo Gaston - Vzájomné zápasy
29.06.19 | semifinále | Hugo Gaston | Jules Okala | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | M25 Montauban | antuka |
18.10.17 | 2. kolo | Jules Okala | Hugo Gaston | 7-64, 7-64 | detail zápasu | France F24 | tvrdý I. |
Jules Okala form & Hugo Gaston form
Jules Okala - posledné zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
M25 Cancun - tvrdý | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Blumenau Challenger - antuka | ||||
10.01.22 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.21 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.21 semifinále | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.21 štvrťfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.21 2. kolo | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - skreč | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.20 štvrťfinále | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Hugo Gaston - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Kudla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Denis Shapovalov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Thijs Boogaard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 0-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Lloyd Harris | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
04.01.24 štvrťfinále | vs. Enzo Couacaud | 7-64, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-71, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 5-7, 7-65, 7-611 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 6-4 | detail zápasu |