ZÁPAS
22.02.16 | 1. kolo kval. | Juan Sebastian Gomez | Iancu-Lustinian Ghinda | 6-4, 3-6, 6-3 | USA F8 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kanada
20.12.95, 28 rokov
20.12.95, 28 rokov
Juan Sebastian Gomez vs. Iancu-Lustinian Ghinda - Vzájomné zápasy
22.02.16 | 1. kolo kval. | Juan Sebastian Gomez | Iancu-Lustinian Ghinda | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | USA F8 | antuka |
Juan Sebastian Gomez form & Iancu-Lustinian Ghinda form
Juan Sebastian Gomez - posledné zápasy
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Evan Burnett | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Forbes | 0-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Karue Sell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Marcelo Zormann | 6-3, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 6-4, 4-1, Roberto Cid Subervi - skreč | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. James Tracy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Martin Damm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
14.04.23 štvrťfinále | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Alex Cairo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Fernando Yamacita | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Iancu-Lustinian Ghinda - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Jan Pleva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Sasnouski | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Ahmed Mounir | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Rizzi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Ali Zaghloul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Karsten Wuyts | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-73, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Tomas Papik | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. James Boyd | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Stylianos Poutis | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu |