ZÁPAS
28.09.15 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Franco David Aubone | 6-3, 6-2 | Argentina F14 | antuka |
ŠTATISTIKY
Juan Pablo Paz | Franco David Aubone | |
1. podanie % | 37/57 (65%) | 29/54 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/37 (68%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/54 (54%) | 20/57 (35%) |
Vyhrané body celkom | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
16.10.99, 24 rokov
16.10.99, 24 rokov
Juan Pablo Paz vs. Franco David Aubone - Vzájomné zápasy
22.11.17 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Franco David Aubone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Argentina F10 | antuka |
28.09.15 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Franco David Aubone | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Argentina F14 | antuka |
Juan Pablo Paz form & Franco David Aubone form
Juan Pablo Paz - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 štvrťfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Franco David Aubone - posledné zápasy
Argentina F12 - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Christian Lindell | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F10 - antuka | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Luca George Tatomir | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Antoniu Aurel Tamas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Alexandru Vasile Manole | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-75, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Ioan Dan Abrudan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 6-77, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Jacques Gley | 6-0, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Belgium F6 - antuka | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Stephan Gerritsen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.17 1. kolo | vs. Kevin Griekspoor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Daniel Grunberger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Belgium F5 - antuka | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Belgium F4 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Garcia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F20 - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Argentina F3 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Franco Viu | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F2 - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
Argentina F1 - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Santiago Sarudiansky | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Justo Villanueva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Argentina F13 - antuka | ||||
09.11.16 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.16 1. kolo | vs. Santiago Besada | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Juan Ignacio Ameal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F2 - antuka | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Thomas Da Silva Ramos | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Federico Moreno | 6-74, 3-6 | detail zápasu |