ZÁPAS
26.06.17 | 1. kolo | Juan Pablo Grassi Mazzuchi | Daniel Entelis | 6-2, 6-3 | Israel F12 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Juan Pablo Grassi Mazzuchi | Daniel Entelis | |
1. podanie % | 32/48 (67%) | 45/64 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/32 (75%) | 22/45 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/16 (44%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/16 (31%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 35/64 (55%) | 17/48 (35%) |
Vyhrané body celkom | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
Argentina
28.08.99, 24 rokov
28.08.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
20.07.99, 24 rokov
20.07.99, 24 rokov
Juan Pablo Grassi Mazzuchi vs. Daniel Entelis - Vzájomné zápasy
26.06.17 | 1. kolo | Juan Pablo Grassi Mazzuchi | Daniel Entelis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Israel F12 | tvrdý |
Juan Pablo Grassi Mazzuchi form & Daniel Entelis form
Juan Pablo Grassi Mazzuchi - posledné zápasy
M15 Waco - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Colin Markes | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Eliot Spizzirri | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Siem Woldeab | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Ethan Quinn | 7-63, 6-716, 10-7 | detail zápasu | |
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Aleksa Bucan | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Jake Van Emburgh | 6-4, 1-0, Jake Van Emburgh - skreč | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Hunter Harrison | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Kyler Jirasook | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Buenos - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
31.05.19 štvrťfinále | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Nicholas Shamma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Rowland Phillips | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Ricardo David Mayagoitia | 3-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Robert Carter | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Ivan Endara | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F32 - antuka | ||||
16.11.18 2. kolo | vs. Rowland Phillips | 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.18 1. kolo | vs. Boris Kozlov | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
USA F30 - antuka | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Isaiah Strode | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
USA F27 - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Daniel Entelis - posledné zápasy
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-3, 0-4, - Daniel Entelis - skreč | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F44 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F43 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Mohsen Hossein Zade | Mohsen Hossein Zade - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Onur Ernazci | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Day | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Ram Kapach | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Evgeny Vanag | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Dimitriy Voronin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. James Marsalek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 4-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Yotam Fux | 6-0, 6-2 | detail zápasu |