ZÁPAS
03.07.19 | 1. kolo | Juan Pablo Ficovich | Rafael Matos | 6-2, 6-0 | M25 Buenos | antuka |
ŠTATISTIKY
Juan Pablo Ficovich | Rafael Matos | |
1. podanie % | 25/35 (71%) | 35/50 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/25 (84%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/10 (70%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/50 (58%) | 7/35 (20%) |
Vyhrané body celkom | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Juan Pablo Ficovich | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Rafael Matos | |
0-0 | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Juan Pablo Ficovich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Rafael Matos | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Juan Pablo Ficovich vs. Rafael Matos - Vzájomné zápasy
03.07.19 | 1. kolo | Juan Pablo Ficovich | Rafael Matos | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M25 Buenos | antuka |
23.06.19 | finále | Juan Pablo Ficovich | Rafael Matos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Sao | antuka |
Juan Pablo Ficovich form & Rafael Matos form
Juan Pablo Ficovich - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
23.03.24 finále | vs. Tristan Boyer | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 semifinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 štvrťfinále | vs. Stefan Kozlov | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-74, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |
Rafael Matos - posledné zápasy
Marrakech - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.21 kvalifik. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago 3 - antuka | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - skreč | detail zápasu | |
Santiago 2 - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | detail zápasu |